Hotel HARMONY CLUB HOTEL

ubytovanie Ostrava - Marianske Hory
 

*** Hotel HARMONY CLUB HOTEL / ubytovanie Ostrava - Marianske Hory

Hotel Ostrava - Marianske Hory HARMONY CLUB HOTEL

Harmony Club Hotel *** Ostrava poskytuje kvalitné a pritom lacné ubytovanie v Ostrave.

Harmony Club Hotel Ostrava je typický mestský hotel s veľmi výhodnou polohou - neďaleko centra mesta Ostrava. Tvorí výškovú dominantu mestskej časti Ostrava - Mariánské Hory a leží v tesnej blízkosti hlavnej komunikácie spájajúcej centrum Ostravy s medzinárodnou cestou.

Ubytovanie v Ostrave :
Veľkou prednosťou Harmony Club Hotela je ľahká dostupnosť autom i verejnými dopravnými prostriedkami. Ďalej kvalitné a lacné ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách a v izbách typu manager. Všetky s vlastným sociálnym zariadením, televíziou, telefónom s priamou voľbou a pripojením k internetu. Raňajky formou bufetu sú zahrnuté v cene ubytovania.

Konferencie v Ostrave:
Mimo ubytovania hotel ponúka moderné konferenčné priestory pre firemné akcie, konferencie, semináre, prezentácie firiem, školenia, spoločenské a gastronomické akcie, svadby, promócie, rodinné oslavy, plesy. V rámci organizovania kongresových podujatí možno využiť ucelený gastronomický servis - coffee breaky, obedy, večere, rauty atď Možnosť zaistenia cateringu aj mimo hotel.

Harmony Club Hotel Ostrava:
Trojhviezdičkový hotel je vhodný pre služobné a obchodné cesty a ponúka aj strážené parkovisko priamo pri hoteli. Služby mestského hotela Harmony Club Hotel Ostrava zahŕňajú: kvalitné a lacné hotelové ubytovanie v Ostrave, dlhodobé ubytovanie pre firmy aj jednotlivcov v Ostrave. Kongresovú sálu, salóniky - zelený, modrý a ružový a ďalšie salóniky hotela je možné využiť pre konanie firemných i spoločenských akcií v Ostrave (svadby, rodinné oslavy, promócie, abiturientské večierky atď).

Hotel Harmony Club Hotel Ostrava má v ponuke aj stravovacie a cateringové služby. Súčasťou hotela je reštaurácia, kaviareň a snack bar. Priamo v hoteli poskytuje svoje služby tiež kaderníctvo, business centrum (PC, internet, tlačiareň, kopírka, TF, fax), taxi služba a zmenáreň.

Ponuka ubytovania Harmony Club Hotel:
• 90 jednolôžkových izieb • 53 dvojlôžkových izieb • 8 manažérov (dvojposteľových) • 1 apartmán (dvojlôžkový). Základná ubytovacia kapacita hotela Harmony v Ostrave je 152 izieb a 214 lôžok.

Na izbách je vlastné sociálne zariadenie, TV, telefón s priamou voľbou a Internet. Apartmán a izby MANAGER sú vybavené minibarom. Novo si možno vybrať ubytovanie v dvojposteľových izbách MANAGER, ktoré poskytujú potrebné pohodlie pre prácu s výpočtovou technikou.

HARMONY CLUB HOTEL stravovanie - reštaurácia:
Klasická reštaurácia so základnou kapacitou 80 miest pri stole (variabilné usporiadanie podľa potreby). Jedálny lístok je obmieňaný niekolkokrát do roka a obsahuje špeciality českej i medzinárodnej kuchyne. Usporadúvajú sa tu aj špeciálne gastronomické akcie. Sortiment jedál dopĺňa široká ponuka nápojov. Využitím prestaviteľných paravánov je možné v priestoroch reštaurácie vytvoriť žiaduce intímne prostredie. Reštauráciu je možné v prípade záujmu využiť aj pre stretnutia uzavretých skupín.

Snack bar je umiestnený vo vstupnej hale a ponúka 12 miest. Na občerstvenie vedľa širokej ponuky nápojov sú ponúkané aj pokrmy minútkovej kuchyne, zmrzlinové poháre, cukrárske výrobky.

Hotelová hala má 30 miest a umožňuje nielen základné občerstvenie, ale aj priestor pre neformálne rokovania. V čase uzavretia reštaurácie je tu poskytovaný komplexný jedálenský servis.

Hotel Ostrava - Marianske Hory HARMONY CLUB HOTEL - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Ostrava - Marianske Hory HARMONY CLUB HOTEL - hotel má reštauráciuHotel Ostrava - Marianske Hory HARMONY CLUB HOTEL - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Ostrava - Marianske Hory HARMONY CLUB HOTEL -  kadernictvo - holičstvoHotel Ostrava - Marianske Hory HARMONY CLUB HOTEL - možnosť pripojenia na internetHotel Ostrava - Marianske Hory HARMONY CLUB HOTEL - k dispozícii kavareňHotel Ostrava - Marianske Hory HARMONY CLUB HOTEL - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Ostrava - Marianske Hory HARMONY CLUB HOTEL - akceptuje creditné karty VISAHotel Ostrava - Marianske Hory HARMONY CLUB HOTEL - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Ostrava - Marianske Hory HARMONY CLUB HOTEL - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Ostrava - Marianske Hory HARMONY CLUB HOTEL - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Ostrava - Marianske Hory HARMONY CLUB HOTEL - Iybz sú vybavené televízoromHotel Ostrava - Marianske Hory HARMONY CLUB HOTEL - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Ostrava - Marianske Hory HARMONY CLUB HOTEL - Izby s vlastnou toaletouHotel Ostrava - Marianske Hory HARMONY CLUB HOTEL - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: